hotel

IC GOURMET

YEREL SAAT

YEREL SAAT
Yerel Sıcaklık
35°
34°
Sal
34°
Çarş
33°
Per
35°
Cuma
Weather from OpenWeatherMap

RESTORAN

Türk ve uluslararası mutfaklardan özenle seçilmiş her damağa uygun yemek çeşitleri, modern mutfağımızda hazırlanıp, Fendi CASA mobilya ve aksesuarlarının kullanıldığı SPY-BAG A la Carte Restoranında servise sunulurken,. küçük misafirlerimiz için menüden özel yemekler deneyebilir, kendiniz için vejetaryen, diyet ve uluslararası lezzetleri tadabilirsiniz. Ayrıca, arzu etmeniz halinde bu lezzetleri 24 saat boyunca odanıza isteyebilir, size özel mekanınızda kendinize küçük bir ziyafet çekebilirsiniz.

BARLAR

Spy-Bag Bar

24 saat hizmetinizde olan geniş Spy-Bag Bar’da yerli ve yabancı içki çeşitlerimizi, taze meyve ve kekler eşliğinde tadabilirsiniz.

Beach Bar

Akdeniz’in ılık rüzgarını, kokteylinizde hissedeceğiniz, nefis manzaralı beach bar’ımız, keyifli sohbetlere ev sahipliği yapıyor…

Hamam Bar

Harika bir masaj ya da ferahlatıcı bir sauna seansından sonra, vücudunuza taze meyve suları ve smoothieler ile doping yapabilirsiniz.

Vitamin Pool Bar

Bir yandan havuz başında tatilin keyfini sürerken, kendinize daha iyi bakmak için taze sıkılmış meyve suları ve özel bitki çaylarından oluşan sıcak içeceklerimizi tatmayı unutmayın.

IC GOURMET PHOTOS

Hotel Technology Partner: BookLogic
otel otel holidaycheck tripadvis0r zoover